آهن

  • ۰
  • ۰

امروزه اکثری از تولیدها فلزی و آهن به طریق بها ورق ck45 یا این که ورق سیاه تهیه و تنظیم و ایجاد می گردند . ورق های فولادی در اشکال متفاوتی قرار دارا‌هستند که هریک در قسمت های متفاوتی از ساختمان ها و صنعت به کار برده می شود . یکی ورق های فولادی دارنده بعضا خصیصه و خصوصیات فیزیکی و ساختاری میباشند ; هر مورد در قسمت های متفاوت از صنعت به کار برده می شود . ارزش ورق ck45 از فولاد و هر فلزی که در تشکیل داد این کالا موءثر باشد و از نورد گرم شمش های فولادی بیلت تهیه و تنظیم وتولید می‌شوند . ورق های فولادی به حالت رول و کلاف در سوله ها و کارخانه های ایجاد آهن تهیه و تنظیم و ساخت میگردند . این خصوصیت ظاهری یک کدام از مزیت های ورق های فولادی نسبت به ورق های شیت وبرشی میباشد .

نامگذاری این ورقها بر طبق خط مش ایجاد اول چهره می‌گیرد در‌این نوشته‌علمی عملکرد داریماین تولیدها را به حالت بی نقص به شما دوستان خوب معرفی نماییم . ورق سیاه مبتنی بر استانداردهای سه سرزمین ایجاد می شود یکی‌از استانداردهای همگانی در کشور ایران استاندارد din می‌باشد . این استاندارد سرزمین آلمان است که در بازار کشور ایران اشاعه میباشد ۲ استاندارد astm استاندارد ایالات متحده است و استاندارد سوم مرتبط با مرز و بوم روسیه است . که کم کم در جمهوری اسلامی ایران یافت می شود . ارزش ورق ck45 کربن جانور آلیاژ و متریال های آن‌ها به فرآیند ساخت و آلیاژهای فلزی خاصیت را در خویش گرفته اند و در غایت مبتنی بر استانداردهای نامبرده شده برای ورق ها نامگذاری رخ میگیرد و این نامگذاری با دقت به دست اندرکاران مذکوره متغیر خواهد بود .

اشکال ورق های فولادی

 

همان طور که میدانیداین ورق ها در اشکال متمایز تنظیم و ایجاد می‌شود که درین بخش اشکال این ورق ها را مذکور و به توضیح مختصری از خصوصیت هریک می‌پردازیم .

 

ورق های تین پلیت


ورق های تین پلیت یا این که قلع اندود برگه هایی می‌باشند که ضخامت آن‌ها ۱۶ صدم میلی متر ۴۵ صدم می‌باشد این ورق ها بیش تر برای ساخت قوطی های چای ,

کنسرو مواد غذایی و روغن های نباتی به کار گیری می‌گردد که از یک لایه قلع روی ورق سرد روغنی ۱۲st پوشیده شده‌است این کار جهت محافظت مواد غذایی فیس می‌گیرد .

 

ورق های اسید شویی شده


ورقهای اسید شویی شده از ورق های گرم ایجاد می شود که طی فرآیند ای اسید شویی می شود زغاله های سطحی و یه خرده از ناخالصی ها گرفته می شود و ظواهر ورق درخشان خیس میشود . یعنی در حدود ورق روغنی می‌باشد این ورق ها لوله های نفت و گاز مطلوب هستند ورق های فول جهت حلقه و شاسی ماشین به کار برده می شود که می بایست ضد سایش و مقاوم باشد .

 

ورق های رنگی


ورق های رنگی ایجاد کرد سقف تالار ها و کانکس ها می‌رود معمولاً این ورقها در کوره مختص رنگ پاشی می‌گردند .

 

ورق های سپید یا این که گالوانیزه
 


ورق سپید یا این که گالوانیزه ورق های سرد روغنی می‌باشند , طی گذراندن فرآیند ای مشقت بار وطولانی تنظیم میگردند در همه تراز ورق میزان میکرون فلز را روی ورق می نشاند تا ورق مقابل زنگ زدگی شربت فلز روی بکار برده شده طولانی تر پوشانیده شده باشد کتینگ ورق فراتر میرود . ورق های چینی عموما کتینگ ۱۰۰تا۱۲۰ و ورقهای ژاپن کره و هندی کتینگ ۱۸۰ را دارا میباشند .

 

ورق نورد گرم یا این که ورق های سیاه
ورق های سیاه اصطلاح به برگه هایی گفته می شود که در ساختمانها به کار برده می شود و از دید کیفیت از 33 st شروع میشود و انتها آن ۵۲ می‌باشد .

آهن آلات شکوهیان

  • ۹۸/۱۰/۰۳
  • فروشنده میلگرد

آهن مشهد

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی