آهن

  • ۰
  • ۰

خرید میلگرد آجدار نیشابور از مشهد یا این که ارماتور فولادی است که در بتن به خواسته جبران ایستادگی کششی آن به کار گیری می شود . میلگرد با استانداردهای متمایز ایجاد میگردند و در هر استانداردی طبقه بندی مشخصی با دقت به خاصیت مکانیکی فولادها موجود است . از آرماتوربندی به خواسته قدرتمند ساختن ساختمان , پل , سد و … به کار گیری می شود , آرماتوربند با بستن میلگردها به نیز به وسیله سیم آن هارا به نیز متصل می‌نماید . در جمهوری اسلامی ایران نصیب اکثر فولادهای آرماتور که بوسیله کارگاه ذوب آهن اصفهان ایجاد میشوند با استاندارد روسی منطبق دارا هستند . برای اطلاع از ارزش میلگرد شل ترین منش استعلام از بازار است . ولی برای پیش گویی بها میلگرد آجدار و فرایند کلی بها ارماتور بایستی عامل ها موءثر بر بها آرماتور را آشنایی و آنالیز کرد . بیشترین مصرف میلگرد آجدار نیشابور در صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی میباشد پس باتوجه بدین نکته میتوان فیض گرفت که رونق بازار آرامبخش یا این که تسریع فرآیند تولید پروژه ها منجر ارتقاء تقاضای میلگرد شده و همین ارتقا تقاضا موجب ارتقا ارزش میلگرد یا این که به عبارتی ارماتور می شود . به غیر از مقدار عرضه و تقاضا که طبق اصول اقتصادی بها ها را دستخوش عوض میشود ( تا وصال به بها تعادل ) عامل ها در بین المللی هم بر ارزش میلگرد تاثیر گذار خواهد بود .

ارزش میلگرد آجدار ( آرماتور )
بها میلگرد اجدار اصولا ارزش تمام شده مواد تشکیل دهنده آن بعلاوه قیمت افزوده کارگاه سازنده آن است . ارزش مواد نخستین ازجمله سنگ آهن در بازار جهانی و به به عبارتی نسبت در بازار چین ( با اعتنا به گستردگی آهن ) بر ارزش آخری ارماتور تاثیر بی واسطه می گذارد همینطور هزینه ها باربری و بها نفت هم موجب بالا رفتن بها تمام شده میلگرد می شود . اما علاوه بر فاکتور های نام برده که قسمتی از مهم‌ترین عامل ها مفید بر ارزش میلگرد آجدار محسوب می گردند میتوان به شک و تردید های هیجانی بازار که به طور معمول در اقتصاد کشور ایران به تاثیر از اتفاقات سیاسی صورت میدهد هم اعتنا داشت .
در کشور ایران سوله های متفاوتی تولیید کننده میلگرد می باشند که لیست بها میلگرد دارای اعتبار ترین آنان در وبسایت آهن به طور روزمره جان دار است و لیست ارزش میلگرد ها به طور لحظه ای به روز کردن می شود و با مراجعه به وبسایت ما می توانید برای خرید میلگرد متبوع خویش مبادرت نمائید , در آهن فروش میلگرد به مطلوب ترین بها شکل میگیرد و در تناژ بالا فروش میلگرد به ارزش کارگاه انجام می شود . در ابتدا لیست ارزش میلگرد ذوب اهن اصفهان جای دارد که گران ترین میلگرد مو جود در جمهوری اسلامی ایران هست و ولی کیفیت بالا ترین . سوله های دوچندان دیگری هم میباشند که تولید ها ان ها در بازار طرفدار داراست از جمله : میلگرد پرشین , میلگرد امیر کبیر , میلگرد بیابان کاشان , میلگرد وسط , میلگرد ابهرو . . . اشاره نمود که لیست بها میلگرد ها مذکور به حالت روزمره در تارنما آهن قرار می‌گیرد .
خرید میلگرد آجدار به‌صورت بدون واسطه و مستقیم :
کمپانی اصفهان آهن با بیشتراز 20 سال سوابق در موضوع فروش اشکال تولیدات فولادی , با حذف واسطه , امکانی را مهیا نموده تا مشتریان از سراسر مرزوبوم بتوانند , با مراجعه به سایت این موسسه , مستقیما و مستقیم از ساخت کنندگان , میلگرد با ارزش کارگاه خریداری نمایند , ازجمله امتیازات خرید از کمپانی اصفهان آهن , تضمین کیفیت فرآورده خریداری شده و پیگیری سفارشات مشتری از لحظه پیشنهاد تا تحویل کالا میباشد .

آنالیز ارزش میلگرد در آذر 1398
بازار میلگرد آجدار , در میانه هفته قبلی طی یک‌روند صعودی تا رقم 4950 تومان نرخ کف را به خویش رویت کرد و این رقم تصویب شوید ; به‌عنوان پایین‌ترین نرخ کشف‌شده مبلغ 4750 هم برای بعضا از کارخانه‌ها اعلام شد , واقعیتی غیرقابل‌انکار برای 

اصفهان آهن - میلگرد

تفاوت بها میلگرد A2 و A3 :
با اعتنا به مدل آج و شرایط انعطاف پذیری و خمش در میلگرد A2 ارزش آن از میلگرد A3 پاره ای بخش اعظم است .

پارامترهای مؤثر بر ارزش روز میلگرد
بها میلگرد در کشور‌ایران ذیل تأثیر دست اندرکاران متعددی مثل بازار طلا جواهرات و سکه , بها ارز , مناسبت‌های مذهبی و قانونی , رویدادهای سیاسی و اقتصادی , تغییر تحول فصل و آب‌وهوا می باشد که عرضه و تقاضای این جنس را با نوسان ملازم می‌سازد . با نزدیک شدن به فصل سوزوسرما و بارش‌های بسیار یقیناً تقاضا برای این فولاد کاهش می یابد . به‌عنوان‌مثال در حین نگارش این مقاله ( آذرماه 1398 ) بها میلگرد سایز 22 سوله ذوب‌آهن اصفهان از عدد 4750 به4950 تغییریافته و این فرآیند ارتقا فقط در یکسری روز تماشا و آنگاه کاهش‌یافته است .

ارزش دلار و تأثیر بر بازار فولاد
ارزش دلار یکی اصلی‌ترین مؤلفه‌ها در تغییر تحول ارزش میلگرد است , بر این اصل ارتقاء ارزش دلار , بازار فولاد را زیر تأثیر خویش قرار داده و سبب به ارتقا ارزش میلگرد و بقیه تولید ها فولادی میگردد با مراجعه به وب سایت چینی علی پدر می توانید از ارزش فی مابین الملی میلگرد با خبر گردید .

آب‌وهوا معیاری در تغییر و تحول نرخ ساختمان‌سازی و گزینش بها میلگرد
از مهم ترین کارداران ارزش آهن و میلگرد که بازار را زیر تأثیر خویش قرار می دهد , موقعیت آب‌وهوایی است چراکه این زمینه میتواند معیار تقاضا را ذیل تأثیر قرار دهد , به‌عنوان‌مثال در فصل سوز و سرما بجهت کاهش ساخت‌وساز , تقاضا برای خرید میلگرد کاهش مییابد .

تأثیر معاملات بین‌الملل در بها میلگرد
ارتقاء یا این که کاهش ایجاد تولیدها فولادی در بقیه کشورهای تولیدکننده فولاد به‌خصوص مرزو بوم چین به‌عنوان جایگاه نخستین تولیدکننده محصول ها فولادی در عالم و همینطور مقدار صادرات و معاملات بین‌المللی , می تواند بر بازارهای داخلی و نوسان ارزش روز میلگرد تأثیر بگذارد

تأثیر تحریم‌ها بر بازار فولاد
تحریم‌ها و تهدیدهای ناشی از آن باعث شده‌است تا صادرات تولید ها فولادی با دشواری‌های متعددی هم پا باشد , صادرکنندگان از طرفی می بایست به‌دنبال راهی برای به دور زدن تحریم‌ها و از سمت دیگر مانع ها داخلی پیش روی خویش را درزمینهٔ صادرات و رجوع و برگشت ارز صادراتی بردارند , از این‌رو با تحریم فولاد بخش صادرات با ایراد فروش فرنگی مواجه می‌گردد و عرضه در درون میهن بیش تر و متعاقباً با کاهش ارزش چشمگیری روبرو خواهد شد

بقیه عامل ها مؤثر بر ارزش میلگرد در بازار
میلگرد من جمله تولیدها فولادی است که کارداران متعددی در حالت اقتصادی فعلی مرزو بوم بر قیمت‌گذاری آن تأثیرگذار است که در پایین به معرفی آنان می پردازیم .

بلاتکلیفی نقدینگی بازار
کاهش فیض بانکی و بیرون شدن سپرده‌های مردمان از خزانه , سبب شده تا این نوع از اشخاص برای مراقبت قیمت سرمایه خویش سمت داد و ستد ارز بروند , که سبب ساز نوسان در ارزش دلار شده و همان‌طور که در صدر ذکر شد این نوسان می تواند ارزش بقیه محصول ها فولادی من جمله بها میلگرد را هم پایین تأثیر قرار دهد .

مقدار مصرف انرژی
در فرایند ساخت محصول ها فولادی , انرژی‌هایی همچون نفت , گاز , برق و آب مورد نیاز است به همین جهت ارتقا تعرفه مصرف انرژی قادر است بر بها تمام‌شده متاع آخرین تأثیرگذار باشد

هزینه‌های حمل توشه
ارتقا بها سوخت و ارزش لاستیک بر هزینه‌های جابجایی متاع می افزاید که‌این ارتقا , بر ارزش آخری کالا برای مصرف‌کننده تأثیرگذار است تأثیر تولیدکنندگان میلگرد بر ارزش آن بعضی از تولیدکنندگان میلگرد , مبتنی بر سیاست‌های مالی و فروش خویش ساخت یا این که عرضه بعضی تولیدات خویش را موقتاً کاهش یا این که متوقف می‌نماید که‌این مبادرت سبب نوسان بها محصول ها فولادی من جمله ارزش میلگرد می شود

تأثیر ارزش شمش فولادی بر بازار میلگرد
با دقت به اهمیت شمش فولادی در ساخت بقیه تولید ها فولادی , هرگونه تغییر و تحول درروند عرضه این متاع می تواند سبب به نوسان بها بقیه تولیدات فولادی من جمله میلگرد شود .

نمودار بها میلگرد کارخانه‌ها و بنگاه‌های سراسر میهن.

  • ۹۸/۱۰/۱۴
  • فروشنده میلگرد

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی