آهن

  • ۰
  • ۰

خرید میلگرد آجدار نیشابور

 میلگرد آجدار

قابلیت و امکان دستیابی به سطحی صاف و درخشان با امکان منعکس شدن اکثر را تولید می نماید .خرید میلگرد براین اساس این عملیات بر روی پروفیل هایی انجام می شود که کاربرد در نما و مرحله فعالیت دارا‌هستند . از آنجایی که عموما برای ساخت میلگرد نما از آلیاژ 6063 استعمال می شود , عملیات پولیشینگ بخش اعظم بر روی این آلیاژ انجام می شود . ضمن این که وجود سیلیس دربعضی آلیاژها بازدارنده از دستیابی به مرحله صاف و صیقلی می شود . پروفیلی که ذیل عملیات قرار میگیرد بایستی تندرست و سوای اثرها جراحت , خوردگی و حفره باشد , بدین استدلال که عملیات میلگرد کارکشته به رفع این نواقص وجود ندارد .
روند پولیش میلگرد آجدار تعدادی تراز داراست 

نخستین ورقst52 فعالیت از چربی و آلودگی منزه می شود , ورقst37 در دستگاه پولیش مایع وکس بوسیله اسپری به مرحله فعالیت پاشیده می شود , این مواد دارنده دانه های ریزی است که با تولید زبری پس از قرار به دست آوردن در معرض فرچه های کتانی مثل سمباده فعالیت کرده و مرحله فعالیت را صیقل می‌دهند و ورقa283 سطحی قطعه را به طور کریستالی با امکان منعکس شدن بالا در می‌آورند .

 

میلگرد آجدار با دو ورقa516 انجام میشود :


1 . تولید تراز صیقلی و درخشان بر روی پروفیل

2 . فراهم سازی مرحله ورقck45 برای فرآیندهای آنودایزینگ و یا این که رنگ الکترو استاتیک

پروسه پولیش میلگرد  گهگاه به مراد فراهم سازی مرحله پروفیل برای روند آنودایزینگ و یا این که رنگ پودری انجام می‌گیرد . تفاوت اجرای پولیش به دلیل فراهم سازی برای آنودایزینگ و رنگ الکترو استاتیک در دسته فرچه های موضوع به کارگیری است , برای عملیات آنودایزینگ از فرچه نرمتر استعمال می شود در حالیکه برای فراهم سازی تراز برای رنگ الکترو استاتیک به مراد ساخت خطهای ریز بر مرحله عمل برای بالا بردن مقدار چسبندگی رنگ به تراز از فرچه زبرتر به کار گیری می شود .
داده ها فنی دستگاه :

این ماشین دارای دو شفت پرداخت کننده می باشد که هرکدام یک متر ارتفاع دارااست و هر شفت به وسیله یک موتور kw30 ( 40Hp ) به گردش در می‌آید . با دقت به‌این بضاعت و توان می‌توانید تا برس هایی به قطر 500 میلی متررا روی شفت های دستگاه که به قطر 80 میلی متر می باشند , ببندید . بستن برس ها روی شفت و تهیه دستگاه زیاد آسوده و پر سرعت انجام می شود به این دلیل که برس ها به طور کشویی روی شفت قرار گرفته و آنگاه بوسیله یک پیچ سفت می شود ( مطابق تصویر ) .

سرعت زمان برس ها بوسیله یک سیستم اینورتور قادر است از 0 - 2000 بدور در دقیقه تنظیم شود . هر تیم از برس ها دقیقا به طور جدا و به صورت عمودی روی یک ستون که بوسیله 8 یاتاقان خرید ورق مشهد مهار شده‌است , با یاری یک سیستم هیدرولیکی , حرکت می کنند . با استعمال از این مکانیزم شما میتوانید فشار هر برس را به صورت خواص ورق st52 مشهد  تهیه و تنظیم کنید یا این که چه بسا می‌توانید روی یک شفت برس قابل انعطاف و روی شفت دیگر برس چغل ببندید ( برای ارتقاء بازده ) و آن گاه فشار هر شفت را تهیه و تنظیم فرمایید .
از سایر کاربردهای این سیستم این است که شما میتوانید به راحتی پروفیل های نخ نما را سوای تغییر تحول صورت در اثر فشار دوچندان , پولیش نمائید , سوای این‌که راز برس ها به میز کارسابیده شود . ( بضاعت و توان سیستم هیدرولیک این دستگاه 1 . 5 کیلووات می‌باشد . )

میزهای اثبات :
این دستگاه دو میز اثبات دارااست .

ارتفاع 8 متر

پهنا 1 . 10 متر

هد خودرو : این اتومبیل یک هد پولیش متحرک دارااست . هد اتومبیل روی یک ریل 24 متر ی که روی زمین اثبات شده‌است , تکان می نماید . جنبش این سیستم

خرید میلگرد آجدار نیشابور از مشهد

مشقت سنجی میلگرد 

رنج سنجی میلگرد  میزان گیری ایستادگی و پایداری فلز در قبال فشار , ضربه و سایش شی ها دیگر می‌باشد . مشخص و معلوم کردن اندازه مشقت فلز میلگرد  نظیر دیگر خاصیت نظیر مقدار صورت پذیری و استحکام و … کاربرد آن را معلوم می نماید , مبنی بر ویژگیهای ورقst52 و ورقst37 شده برای تولید قطعه مطلوب گزینش می شود . این مقدار گیری پس از انجام عملیاتی مانند خودرو کاری , مشقت بار کاری , عملیات حرارتی و… که بر مشقت فلز اثر گذار است شکل می‌گیرد . مشقت سنجی با دستگاههای گوناگون بر طبق واحدهای متعدد انجام می شود .

همه گیرترین روشهای سخت سنجی میلگرد  :
طرز برینل
طرز ویکرز
طرز راکول
شیوه برینل : یکی‌از طرق سابق , به خواسته امتحان مقدار رنج میباشد . این تست با فشار ساچمه به تراز فلز انجام می شود . متاع ساچمه عموما از فولاد و قطر ساچمه غالبا 10 سانی متر است . وزن ساچمه بسته به اندازه رنج فلز قضیه تست 3000 کیلو , 1500 کیلو و 500 کیلو می‌باشد . دستگاههای امتحان برینل در طریق وارد کردن توشه , طریق اجرای روند ( مکانیکی یا این که ماشینی ) , راه و روش مقدار گیری توشه , میزان دستگاه باهم تفاوت دارا‌هستند .
طریق ویکرز : حساب و کتاب نسبت نیروی وارده به مساحت فرورفتگی تولید شده فرمول طریق ویکرز است , این فرمول مشابه طریق برینل میباشد , با این تفاوت که معرفی ورق st52 این‌راه از یک هرم با قاعده مربع و زاویه 136 به کار گیری می شود و توشه یا این که نیروی وارد شونده به جسم در میان 5 کیلوگرم تا 120 کیلوکرم است .
طریق راکول : این‌راه برای رنج سنجی فلزات دشوار مطلوب است . این راه در سه وزن 60 کیلوگرم , 100 کیلوگرم , 150 کیلوگرم انجام می شود . راکول به هر دو طرز سوزنی و ساچمه ای شکل می‌گیرد . راکول 60 و 150 کیلو گرم هر دو به روش سوزنی یعنی هرم 130 جایگاه عمل می نمایند . تست راکول آزمایشی دارای اعتبار است , توجه دستگاه راکول بالاست و به کارگیری از آن نیاز به فروشگاه آهن ندارد . طریق راکول به جهت گران بودن دستگاه راکول پرهزینه است ودستگاه در بیرون از فضای آزمایشگاه به کار گیری نمی‌شود . درین این‌شیوه قطعه زیر تست تخریب می شود .

مشقت ( Hardness )

یک ماده اندازه ایستادگی ماده در قبال تغییر تحول صورت است , این مشخصه مرتبط با جامدات است و تغییر‌و تحول صورت احتمالا موقت و یا این که دائم باشد . مقدار گیری پایداری یک جسم به رخنه و تاثیر فشار , ضربه , سایش و . . . شی دیگر را رنج سنجی گویند . مشقت فروروندگی , رنج واجهشی ( منحصر به فرد اجسام با خواص الاستیک ) و رنج قیمت ورق st37 اصفهان  ازجمله فاکتورهایی است که موضوع تست قرار می‌گیرد . حساب و کتاب مشقت یک ماده مثل خاصیت دیگر نظیر کشش و مقدار انعطاف پذیری و غیره , داده ها واجب به خواسته گزینش ماده اول برای ساخت یک قطعه است .

رنج فروروندگی : برای حساب و کتاب مشقت فروروندگی , با به کارگیری از یک شی با وزن مشخص جسم مسئله تست را ذیل فشار قرار میدهند و نسبت نیروی وارده به مقدار فرو رفتگی را مسئله حساب و کتاب قرار می‌دهند .

مشقت واجهشی : این جور رنج یگانه اجسام الاستیک است . این تست با پرتاب یک شی با جرم مشخص و معلوم و از طول معین بر مرحله جسم پایین قیمت ورق آهن انجام می شود با حساب و کتاب نسبت وزن شی پرتاب شده به مقدار رجوع آن , مشقت واجهشی مشخص و معلوم می شود .

مشقت سایشی : مقدار گیری مقدار ایستادگی جسم به سایش را رنج سایشی گویند . در‌این تست با تولید خراش بوسیله سوهان , سوزن و هر شی نوک تیز میزان خراشیدگی و سایش را به نظر مقداری و کیفی آنالیز می نمایند .

مبنای دستگاههای مشقت سنج براساس مشقت مسئله حساب و کتاب و تراز است.

 


قیمت میلگرد چه می باشد ؟


مشهد قیمت میلگرد ساخت صنعت های مفتولی توری محصول یکی‌از تولیدها فراوان خوشگل و با استمرار در صنف صنعت های مفتولی و در قضیه حصار کشی است که علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که دارااست , دارنده استمرار بی سابقه و بی بدیلی است . این جنس از نگاه ویژگی ظاهری و چشمه دقیقاً شبیه مشهد گالوانیزه است و تفاوت چندانی از لحاظ ویژگی ها فنی ندارد البته بها آن پاره ای فراتر از بها مشهد گالوانیزه است .

ولی مورد ای که آن را دراین مورد مختلفی می نماید , وجود یک لایه میلگرد است که بالای مشهد گالوانیزه ( در واقع بالای نصیب فلز روی ) کشیده می شود , است .

اسم لاتین فنس حصاری قیمت پی او سی قیمت میلگرد  است که خویش واژه و کلمه میلگرد مخفف  هست . این فرآورده خوشگل در سه رنگ سبز , مشکی و کرم موجود هست که رنگ سبز آن از طرف داران مضاعف متعددی شامل است .

این جنس دارنده ساختار کارکشته , اعتنا بالا و ضد خوردگی است که اکثر زمان ها در مناطقی به کار گیری می شود که آب و هوای اسیدی داشته باشد . مضاف بر این بجهت دارا بودن مواد UV در قبال اشعه UV خورشید هم فراوان مقاوم بوده , کم آب و آسیب پذیر نمیشود .

پی‌وی‌سی ( میلگرد ) نوعی پلاستیک مضاعف پر کاربرد است و در حالت حاضر یکی ارزشمندترین تولیدات صنعت پتروشیمی است .

فولاد گالوانیزه با روکش پی او سی هم در اشکال آب و هوا قابل به کارگیری هست و در مکانهایی استعمال می شود که جلوه زیبای عمل مضاعف مورد‌علاقه باشد . ارزش این گونه نسبتاً ۲۰ % از گالوانیزه طولانی تر است . به کارگیری این فرآورده عمده در بخشها صنعتی که با باران های اسیدی رو به روست ومکان هایی که رنگ وظاهر توری مسئله اهمییت است به کارگیری می شود . از خصوصیت های توری پی او سی هم می شود به گزینش رنگ دلخواه اشاره نمود . همینطور رنگ های پی او سی کیفیت عالی با کیفیت برخوردار بوده است و در مقطع عصر مناسبی با دقت به وضعیت حیطه تغییر تحول نمی‌کند .

کیفیت توری های میلگرد این موسسه در سرزمین های امارات متحده عربی , عراق , و آسیای اواسط دوچندان موردپسند قرار گرفته است . سایز چشمه مشهد بر حسب سانتیمتر ابلاغ می شود و هنگامی که گفته می شود مشهد چشمه ۵ یعنی مسافت دربین ضلعهای روبروی همدیگر لوزی مشهد ۵ سانتی متر است .

میلگرد به صورت تصادفی در سال 1332 بوسیله شیمیدان آلمانی  مخلوط شد . قیمت میلگرد از نگاه شیمیایی مقاوم به اسید , نمک , چربی و الکل است , و آن را به مواد خورنده فاضلاب مقاوم بوجود می‌آورد , به همین بهانه است که به صورت گسترده در سیستم های لوله کشی فاضلاب به کار گیری می شود .

مشهد قیمت میلگرد
ویژگی ها فنی مشهد قیمت میلگرد :
قطر مفتول : از مفتول 2 تا 2 . 8 میلیمتر

چشمه : 2 . 5 الی 7 . 5 سانتیمتر به صورت لوزی

پهنا : به طور 1 متر – 1 . 5 متر – 2 متر – 2 . 5 متر – 3 متر – 4 متر

مزایای به کار گیری از مشهد قیمت میلگرد چه میباشد ؟
در شرایط کلی برای حفاظت از زنگ زدگی و خوردگی فولاد سیاه از مراحل گالوانیزاسیون به کارگیری می شود و تراز فولاد را لایه ای از فلز روی می پوشاند . فلز روی نسبت به آهن خواص آندی دارااست و از خورده شدن و تماس گرفتن آن پرهیز می نماید , به طوریکه ارتفاع قدمت یک فنس را به بیش تر از دو برابر ارتقاء میدهد .
 

منبع : آهن آلات شکوهیان 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی